Ginekologia
lek.med.
Jarosław Dewor
specjalista ginekolog i położnik

O Lekarzu

Zawsze staram  się aby atmosfera panująca w gabinecie była przyjazna i nieskrępowana. Stanowimy zespól, którego zadaniem jest rozwiązanie nurtujących nas problemów, postawienie diagnozy i podjęcie leczenia. Dlatego z wyczuciem podchodzę do problemów moich pacjentek. Wiem, że Wasze sprawy wymagają zawsze  zrozumienia i dyskrecji.

Jestem ginekologiem i położnikiem od 1993 roku i od samego początku fascynowałem się badaniem USG. Dlatego nieustannie szkolę się w tej bardzo dynamicznie rozwijającej się dziedzinie diagnostyki medycznej. 

Od 22 lat pracuję w Myszkowskim Szpitalu Powiatowym na oddziale ginekologicznym i położniczym, gdzie od 10 lat pełnię funkcję zastępcy ordynatora oddziału. Jestem aktywny zawodowo zarówno na sali porodowej jak i operacyjnej. 

Nasz szpital, po dużej rozbudowie w 2012 roku, zyskał nowoczesny trakt porodowy z salami dla pań po porodach oraz doskonale wyposażone sale operacyjne godne XXI wieku.

 W moim gabinecie znajdą Panie nowoczesny sprzęt do USG, Voluson 730, a dzięki dodatkowemu monitorowi, badanie USG może obserwować także pacjentka z osobą towarzyszącą. 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK